Wróć do listy

Przerzeczyn-Zdrój, dolnośląskie

35 900 zł
Działka 0.1223 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 35 900 zł
Powierzchnia 0.1223 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 590 zł
Numer oferty 464501X1087861345
Termin wpłaty wadium 14-11-2025 Co to znaczy?

Opis

ORLEN Spółka Akcyjna ogłasza przetarg

NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE NIEZABUDOWANE

Przerzeczyn Zdrój

numer działki 213/4



Pisemne oferty wraz z kompletem wymaganych dokumentów, w zamkniętych kopertach należy składać za pośrednictwem poczty lub osobiście do dnia
14.11.2025 roku, na adres:
ORLEN SPÓŁKA AKCYJNA
Obszar Administracji, Dział Analiz, Przetargów i Podróży Służbowych
ul. Chemików 7
09-411 Płock
Oferty złożone po terminie składania ofert nie będą rozpatrywane. Za datę złożenia oferty uznawana będzie data doręczenia lub chwila złożenia oferty osobiście

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.