Dąbrówka Wielka, łódzkie
Szczegóły
Opis
zawiadamia, że w dniu 7 listopada 2025 roku od godz. 1000 w siedzibie Urzędu Gminy Zgierz
przy ulicy Łęczyckiej 4, pokój numer 27A odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na
sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Zgierz, oznaczonej jako działka numer
380/10 w obrębie Dąbrówka Wielka.
Działka o numerze ewidencyjnym 380/10 o powierzchni 0,1063 ha sklasyfikowana jako „RIVb”-
grunt rolny klasy IVb, „RV”- grunt rolny klasy V, położona w miejscowości Dąbrówka Wielka w
obrębie Dąbrówka Wielka, dla której prowadzona jest w Sądzie Rejonowym w Zgierzu V Wydziale
Ksiąg Wieczystych księga wieczysta numer kw XXXX/XXXXXXXX/X
Cena nieruchomości wynosi: 166 535,00 zł (słownie: sto sześćdziesiąt sześć tysięcy pięćset
trzydzieści pięć złotych) ( w tym 23% VAT)
Wadium wniesione w pieniądzu w wysokości: 8 400,00 zł (słownie osiem tysięcy czterysta złotych)
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne, które wpłacą wadium w PLN w określonej
wysokości, przelewem lub wpłatą na rachunek bankowy Gminy Zgierz:
07 8783 0004 0019 1506 2000 0005 w Banku Spółdzielczym w Zgierzu, w taki sposób, aby
najpóźniej w dniu 3 listopada 2025 roku, wpłata ta znajdowała się na ww. rachunku.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie