Legnica, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza przetarg ustny nieograniczony dotyczący sprzedaży nieruchomości gruntowej.
Przedmiotem oferty przetargowej jest nieruchomość położona w Legnicy przy:
ul. Żołnierzy II Armii Wojska, działka nr 897/1 o powierzchni 0,0931 ha. Obręb
Kartuzy. XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza 650.000,00 zł + pod. VAT. Wadium 130.000,00 zł.
Przeznaczenie nieruchomości: Zgodnie ze zmianą miejscowego planu zagospodarowania
przestrzennego miasta Legnicy - pasmo przy Kaczawie ( jednostka 2MWU) - teren zabudowy mieszkaniowo
usługowej
Zainteresowani winni wpłacić wadium w wysokości 130.000,00 zł do 13.11.2025 r.
na konto: Bank PKO -S.A. I Oddział w Legnicy nr 20124014731111000025212109
Przetarg odbędzie się 19.11.2025 r. o godz.12.00
w CWM Legnica, Rynek 19 .
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie