Wróć do listy

Żabicko, lubuskie

11 200 zł
Działka 0.0709 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 11 200 zł
Miasto Żabicko
Powierzchnia 0.0709 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 500 zł
Numer oferty 462717X1083683217
Termin wpłaty wadium 13-10-2025 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 11 200,00 zł

Powierzchnia: 0,0709 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2025-10-14

Data publikacji: 2025-09-29

Data zakończenia publikacji: 2025-10-14

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: GOR.WKUZ.GZ.4240.35.2025.SP

Oddział terenowy KOWR: OT Gorzów Wlkp.

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): LUBUSKIE , strzelecko-drezdenecki , Strzelce Krajeńskie , Żabicko


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.