Wróć do listy

Żabicko, lubuskie

5 500 zł
Działka 0.0344 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 5 500 zł
Miasto Żabicko
Powierzchnia 0.0344 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 600 zł
Numer oferty 461978X1081952479
Termin wpłaty wadium 13-10-2025 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 5 500,00 zł

Powierzchnia: 0,0344 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2025-10-14

Data publikacji: 2025-09-23

Data zakończenia publikacji: 2025-10-15

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: GOR.WKUZ.GZ.4240.39.2025.SP

Oddział terenowy KOWR: OT Gorzów Wlkp.

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): LUBUSKIE , strzelecko-drezdenecki , Strzelce Krajeńskie , Żabicko


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.