Wróć do listy

Różaniec Drugi, Różaniec Drugi

3 300 zł
Działka 0.11 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 3 300 zł
Powierzchnia 0.11 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 330 zł
Numer oferty 461666X1081221775
Termin wpłaty wadium 06-10-2025 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 3 300,00 zł

Powierzchnia: 0,1100 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2025-10-07

Data publikacji: 2025-09-23

Data zakończenia publikacji: 2025-10-07

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: LUB.WGZ.ZA.4240.27.2025.WP.25

Oddział terenowy KOWR: OT Lublin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): LUBELSKIE , biłgorajski , Tarnogród , Różaniec II


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.