Wróć do listy

Wistka Królewska, kujawsko-pomorskie

10 875 zł
Działka 1.11 ha Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 875 zł
Powierzchnia 1.11 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 450 zł
Numer oferty 461430X1080669063
Termin wpłaty wadium 19-01-2026 Co to znaczy?

Opis

Szanowni Państwo,
informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej ½ niewydzielonej części nieruchomości
rolnej niezabudowanej o powierzchni 1,1100 ha oznaczonej jako działka nr 214/1,
położonej w miejscowości Wistka Królewska gm. Włocławek. Dla powyższej nieruchomości
prowadzona jest przez Sąd Rejonowy we Włocławku księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.
Działka nr 214/1 położona jest w miejscowości Wistka Królewska gm. Włocławek.
Bezpośrednie sąsiedztwo działki stanowią tereny rolne. Działka przylega bezpośrednio
do drogi publicznej – Włocławek – Płock.

Obszar ten nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego, gdyż ten stracił
ważność z dniem 31.12.2003 r., a gmina nie przystąpiła do opracowania nowego planu.
Działka wg „studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy
Włocławek” zatwierdzonym Uchwałą Nr XXIV/162/2000 Rady Gminy Włocławek
z dnia 27.11.2000 r., znajduje się na obszarze oznaczonym jako tereny upraw polowych.
Działka posiada powierzchnię 1,1100 ha o kształcie regularnym, wydłużonym.
Układ hipsometryczny płaski z lokalnymi zagłębieniami wypełnionymi wodą.
Działka obecnie jest ugorowana, porośnięta samosiejką olszyny w miejscach zawilgoconych.
Teren działki od strony południowej na powierzchni 0,3200 ha jest zalesiony drzewostanem
w wieku 20 lat.
Postępowanie egzekucyjne z nieruchomości prowadzone jest w stosunku

Termin: 20 stycznia 2026 roku, godz. 12.00.
Miejsce: Urząd Skarbowy we Włocławku ul. Okrzei 72B pok. 306.
Wartość szacunkowa nieruchomości 14.500,00 zł.
Cena wywołania wynosi 10.875,00 zł.
Wadium wynosi 1.450,00 zł.
Warunkiem przystąpienia do licytacji nieruchomości jest wpłata wadium.
Wadium proszę wpłacić na rachunek bankowy nr 62 1010 1078 0024 3713 9120 0000.
W treści przelewu proszę zamieścić: wadium Wistka Królewska B. Krukowska
(wraz z nazwiskiem wpłacającego).