Wróć do listy

Popówek Włościański, łódzkie

93 300 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 93 300 zł
Powierzchnia 0 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 12 440 zł
Numer oferty 460659X1078863381
Termin wpłaty wadium 28-10-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu Tomasz Modro podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie km 487/23 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Popówek Włościański 1,Popówek Włościański, 95-015 Zgierz, dla której V Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zgierzu (adres: ul. Sokołowska 6, Zgierz, 95-100 Zgierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 124 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 93 300,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 14:00 do godz. 16:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 12 440,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 12160014621834305340000001 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Przetarg odbywa się w trybie sprzedaży nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej i rozpocznie się w dniu: 31.10.2025 o godzinie: 10.00 a zakończy się w dniu 07.11.2025 o godzinie: 14.00. Na podstawie art. 9867 § 31 kpc, jeżeli w ciągu 5 minut przed planowanym terminem zakończenia przetargu zgłoszono postąpienie, termin ten ulega odroczeniu o 5 minut. Jeżeli w dodatkowym czasie zgłoszono dalsze postąpienie, termin zakończenia przetargu podlega każdorazowo odroczeniu o kolejne 5 minut, aż do momentu gdy ustaną postąpienia.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Uczestnictwo w przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl/ oraz przystąpienia do przetargu na dwa dni robocze przed jego rozpoczęciem. Licytant składa rękojmię najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, a jeżeli bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, to przedkłada dodatkowo swoje umocowanie. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.