Wróć do listy

Jelenia Góra, dolnośląskie

65 000 zł
1 416 zł/m2
Mieszkanie 45,90 m2 2 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-80%
Zakończona
-80%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 65 000 zł
Miasto Jelenia Góra
Powierzchnia 45,90 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Cieplicka 29
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 500 zł
Numer oferty 45932X107572747
Termin wpłaty wadium 06-12-2019 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA JELENIEJ GÓRY OGŁASZA
I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż lokali położonych w Jeleniej Górze wraz
ze sprzedażą związanych z tymi lokalami udziałów w gruncie,
który odbędzie się w dniu 12 grudnia 2 019 roku o godz. 1000

w siedzibie
Urzędu Miasta Jelenia Góra przy ul. Sudeckiej nr 29 – I piętro, sala nr 13.

1. UL. CIEPLICKA 29
Lokal mieszkalny nr 2 o ogólnej powierzchni wynoszącej 45,90 m2, składający się z przedpokoju, dwóch pokoi, kuchni, wc + natrysku. Lokal położony jest w suterenie (poziom piwnic) budynku. Wejście do lokalu z tyłu budynku, bezpośrednio z podwórka. Udział w elementach wspólnych budynku i prawie własności gruntu wynosi 5,08%.
Nieruchomość gruntowa położona jest w granicach działek nr 136/14 i 136/19 o łącznej powierzchni 0,0818 ha, obręb Cieplice IV, AM-3, księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X.
W dziale III KW XXXX/XXXXXXXX/X ujawnione jest ograniczone prawo rzeczowe: służebność gruntowa polegająca na prawie przechodu i przejazdu przez działkę nr 136/9 na rzecz każdoczesnego właściciela działki nr 136/10. Służebność nie jest wykonywana na działkach nr 136/14 i 136/19.