Przerzeczyn-Zdrój, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza VIII przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 o pow.
użytkowej 71,08 m², położonego na parterze budynku wielorodzinnego przy ul.
Zdrojowa 18a w Przerzeczyn Zdrój , wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki gruntu
nr 263/12 o. Przerzeczyn Zdrój , który odbędzie się
w dniu 14 października 2025 roku o godz. 1000
w Urzędzie Miasta i Gminy Niemcza, sala nr 6, I piętro
POŁOŻENIE NIERUCHOMOŚCI – Przerzeczyn Zdrój, ul. Zdrojowa 18a
NR EWIDENCYJNY DZIAŁKI – działka nr 263/12, obręb Przerzeczyn Zdrój
POWIERZCHNIA DZIAŁKI – 0,0243 ha
NR KSIĘGI WIECZYSTEJ – XXXX/XXXXXXXX/X
PRZEZNACZENIE – brak MPZP, Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania
Przestrzennego Miasta i Gminy Niemcza, Uchwała Nr XXIII/123/12 Rady Miejskiej w Niemczy z dn.
26 października 2012 r. w sprawie ustalenia Miejscowego planu Zagospodarowania Przestrzennego
wsi Przerzeczyn Zdrój określa przedmiotową działkę symbolem MN/U 1.04 –Mieszkalnictwo
jednorodzinne oraz usługi komercyjne .
CENA WYWOŁAWCZA – 55.000 zł
WADIUM – 5.500,00 zł należy wpłacić w kasie Urzędu Miasta i Gminy Niemcza pokój nr 3,
w terminie do dnia 08.10.2025 r. lub na konto Urzędu Miasta i Gminy Niemcza
Nr 34 9533 1056 2006 0000 4646 0005.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie