Wróć do listy

Ługowiny, wielkopolskie

46 900 zł
1 049 zł/m2
Mieszkanie 44,70 m2 Kawalerka Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 46 900 zł
Miasto Ługowiny
Powierzchnia 44,70 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 3
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 300 zł
Numer oferty 45697X107022377
Termin wpłaty wadium 04-11-2019 Co to znaczy?

Opis

ODDZIAŁ TERENOWY W POZNANIU
ogłasza przetarg ustny NIEOGRANICZONY
w dniu: 05.11.2019 r. o godz. 9:30
na sprzedaż nieruchomości położonej w m. Ługowiny, obręb Węgierskie, gm. Kostrzyn, powiat poznański, woj. wielkopolskie

Lokal mieszkalny nr 5 w budynku nr 3 (nr inwent. ST 108/4/L)o pow. użyt. 44,70 m2
położony w miejscowości Ługowiny, gmina
Kostrzyn, powiat poznański. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze o pow. 23.80 m² w budynku gospodarczym oraz
udział w częściach wspólnych budynków i działce nr 220/1 o pow. 0,3241 ha, wynoszący 149/1000 części.
Lokal znajduje się na parterze, składa się z jednego pokoju, korytarza, kuchni, łazienki z WC. Jest o niskim standardzie i
niedostatecznym stanie technicznym. Lokal wymaga nakładów remontowych.
Nieruchomość zapisana w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy we Wrześni.

Cena nieruchomości brutto wynosi: 46.900,00 zł
Minimalne postąpienie: 500,00 zł
Wadium: 9.300,00 zł
Cena nieruchomości zawiera koszty przygotowania jej do sprzedaży.
Cena sprzedaży podlega zapłacie nie później niż w dniu zawarcia umowy sprzedaży. Brak możliwości rozłożenia na raty.
Na działce znajduje się zbiornik na ścieki z instalacją kanalizacyjną (nr inwent.ST 211/1873AZ).