Wróć do listy

Naruszewo, mazowieckie

50 000 zł
Działka 0.6576 ha 2 działek Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 50 000 zł
Miasto Naruszewo
Powierzchnia 0.6576 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 456418X1068930959
Termin wpłaty wadium 22-09-2025 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej wobec której Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie XIX Wydział Gospodarczy prowadzi postępowanie upadłościowe pod sygn. akt WA2M/GUp-s/45/2025 sprzeda w trybie z wolnej ręki:

1. Prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej – działki ewidencyjne nr 2/4 i 2/5 o łącznej pow. 6 576 m2 /(0,6576 ha), obręb 14 w miejscowości Naruszewo, gmina Naruszewo, powiat płoński, województwo mazowieckie. Stan prawny nieruchomości gruntowej uregulowany jest w księdze wieczystej Kw Nr XXXX/XXXXXXXX/X, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Płońsku, IV Wydział Ksiąg Wieczystych.

Cena wywoławcza została ustalona na kwotę 50.000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 0/100).

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 5.000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych 0/100).

Syndyk udostępnia zainteresowanym operat szacunkowy w wersji elektronicznej po uprzednim zgłoszeniu zapytania na adres poczty elektronicznej jaroslaw.blachowicz(at).

Oferty należy składać do dnia 22 września 2025 r. na adres biura syndyka: ul. Encyklopedyczna 2a lok. 2, 01-990 Warszawa, listem poleconym wraz z załączonym dowodem wpłaty wadium. Szczegółowy regulamin sprzedaży jest udostępniany po uprzednim zgłoszeniu zapytania.

Wyboru oferenta, który złożył najwyższą ofertę dokonuje syndyk.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.