Działdowo, warmińsko-mazurskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
pierwszy ustny przetarg nieograniczony dotyczący sprzedaży nieruchomości
niezabudowanej położonej w Działdowie przy ul. Wł. Sikorskiego, stanowiącej własność
Gminy-Miasto Działdowo
Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej, katastru nieruchomości oraz
powierzchnia:
Nieruchomość oznaczona nr działki 2091/4, zapisana w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X,
o obszarze 0,5949 ha, położona w Działdowie przy ul. Wł. Sikorskiego.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 530 000,00 zł (słownie złotych: pięćset trzydzieści tysięcy 00/100).
Termin i miejsce przetargu:
24 października 2025 r. o godz. 1200 w sali zamkowej, znajdującej się w gotyckiej części zamku
w Działdowie ul. Zamkowa 12.
Wysokość wadium, forma, termin i miejsce jego wniesienia:
Wadium wnoszone w pieniądzu polskim w wysokości 40 000,00 zł (słownie złotych: czterdzieści
tysięcy 00/100) w terminie do dnia 20 października 2025 r. w kasie tut. Urzędu lub na konto Urzędu
Miasta w Działdowie Nr 79 1020 3541 0000 5502 0270 1613 PKO BP S.A. Wadium powinno być
wniesione z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby środki pieniężne znalazły się na ww. koncie
najpóźniej w dniu 20 października 2025 r. pod rygorem uznania, że warunek wpłaty wadium nie został spełniony
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie