Wróć do listy

Pogorzel, mazowieckie

9 335 zł
Działka 0.27 ha 2 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 9 335 zł
Miasto Pogorzel
Powierzchnia 0.27 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 245 zł
Numer oferty 453829X1062867521
Termin wpłaty wadium 14-10-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mińsku Mazowieckim Mateusz Zarębski Kancelaria Komornicza nr XI w Mińsku Mazowieckim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1700/22 w dniu 15-10-2025 o godz. 14:15 w budynku Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim z siedzibą przy Stefana Okrzei 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki, odbędzie się pierwsza licytacja:


- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy dz.ew. 869/901, 899 .,Pogorzel, 05-332 Siennica, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
W skład księgi wieczystej o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X wchodzą dwie niezabudowane działki: Działka o nr 899 zlokalizowana na obszarze gruntów rolnych wsi Pogorzel w południowo-zachodniej części obrębu. Powierzchnia 0,26 ha w kształcie wąskiego prostokąta. Dojazd do działki odbywa się drogą gruntową nieutwardzoną. Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu działka w całości znajduje się w strefie terenów rolnych. Działka nie jest użytkowana w żaden sposób, częściowo zakrzaczona i zadrzewiona. Grunty należą do IV, V i VI klasy wartości bonitacyjnej. Nad działką przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna 110 kV. Działka użytkowana jako grunty orne, utrzymana w dobrej kulturze rolnej. Działka 869/901stanowi nieruchomość gruntową niezabudowaną, przylega od strony północnej do działki nr 899, nie posiada dostępu do drogi publicznej. Powierzchnia 0,0100ha w kształce równoległoboku, stanowi grunt pod rowem.

Suma oszacowania wynosi 12 446,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 9 334,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 244,60 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim ul. Stefana Okrzei 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BGŻ BNP PARIBAS 03 1600 1462 1816 0132 8000 0001.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.