Sztutowo, pomorskie
Szczegóły
Opis
pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Sztutowie, Gmina Sztutowo
numer działki 612/8
Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy w Sztutowie
ul. Gdańska 55 w pok. Nr 1 w dniu 5 września 2025 r. o godz. 1200
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego wsi Sztutowo działka nr 612/8 obręb Sztutowo, określona jest symbolem D-16M/UT teren przeznaczony pod funkcję mieszkaniowo – turystyczną.
Nieruchomość została przeznaczona do sprzedaży w drodze Uchwały Nr VI/70/2024 Rady Gminy Sztutowo z dnia 30 października 2024 roku.
Opis nieruchomości: Działka gruntowa niezabudowana, nr 612/8 położona w Sztutowie przy ul. Dębowej,
pow. 0,1269 ha; oznaczenie klas gruntów: RIIIb 0,1269 ha,
Nieruchomość stanowiąca przedmiot przetargu jest własnością Gminy Sztutowo, nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi i nie ma przeszkód prawnych w rozporządzaniu nią. Działka nie jest obecnie zabudowana ani zagospodarowana. Teren porośnięty jest trawą. Nieruchomość jest nieuzbrojona, jednak przy granicy działki przebiegają wodociąg gminny 110 mm oraz kanalizacja sanitarna 200 mm. Do pobliskich posesji doprowadzono również przyłącza kablowe elektroenergetyczne. Działka nie przylega do drogi publicznej. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości od drogi gminnej zabezpiecza ustanowiona służebność gruntowa przejścia i przejazdu przez działkę 612/18, której współwłaścicielami są osoby fizyczne. Działka 612/18 jest drogą wewnętrzną i jest częściowo (od strony południowej) utwardzona.
Wadium należy wpłacać przelewem na konto Nr 02 8308 0001 0000 0101 2000 0040 Bank Spółdzielczy w Stegnie w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 1 września 2025 r. wymagana kwota znajdowała się na koncie bankowym Urzędu Gminy w Sztutowie.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie