Wróć do listy

Malbork, pomorskie

8 652 494 zł
50 014 zł/m2
Obiekt 173,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 8 652 494 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 173,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica Główna
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 800 000 zł
Numer oferty 452120X1058865043
Termin wpłaty wadium 09-10-2025 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 14 października 2025 r. o godz. 10.00 drugi pisemny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta
Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w obrębie 3 miasta Malborka
przy ul. Głównej:

Działka nr 194 jest zabudowana budynkiem mieszkalnym nr 18 o pow. zabudowy
173 m2, pustostanem, budynkiem wielofunkcyjnym oraz budynkami byłej masarni
o pow. zabudowy 416 m2

Warunki nabycia nieruchomości
1. Wadium w kwocie 800 000 zł (osiemset tysięcy złotych) płatne w terminie
do 09 października 2025 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka
prowadzone PKO BP SA Nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.