Wierzba, warmińsko-mazurskie
Szczegóły
Opis
- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy 0,Wierzba, 22-417 Stary Zamość, dla której Starosta Zamojski (adres: ul. Przemysłowa 4/22-400, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi zbiór o oznaczeniu Akt Notarialny 426/96, G.7019-3/5/87, protokół zdawczo- odbiorczy z 16.12.2013 r..
Opis nieruchomości:
nieruchomość opisana jako udział 3/12 we własności nieruchomości gruntowej składającej się z działki nr 1079 o łącznej pow. 0,53 ha położonej w miejscowości Wierzba, Powiat: zamojski, województwo: lubelskie, jednostka ewidencyjna: 062011_2 Stary Zamość, obręb: 0013 Wierzba, dokument własności: Akt Notarialny 426/96, G.7019-3/5/87, protokół zdawczo- odbiorczy z 16.12.2013 r. Id działki: 062011_2.0013.AR_3.1079, dla nieruchomości nie jest urządzona księga wieczysta. Cena oszacowania tej nieruchomości wynosi kwotę 3 375,00-zł. Cena wywołania za tą nieruchomość wynosi kwotę 2 531,25-zł zaś wysokość wadium jako 1/10 ceny oszacowania kwotę 337,50-zł. Opis nieruchomości: Dojazd: od drogi asfaltowej Wierzba - Majdan Sitaniecki około 1 km drogami leśnymi Infrastruktura: brak Użytki i klasy: Ls III – 0,53 ha Struktura użytków: lasy – 100%
Suma oszacowania wynosi 3 375,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 2 531,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 337,50 zł.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Zamościu ul. Prymasa S. Wyszyńskiego11, 22-400 Zamość.
Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie