Wróć do listy

Gądecz, kujawsko-pomorskie

8 700 zł
Działka 0.1271 ha Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 8 700 zł
Miasto Gądecz
Powierzchnia 0.1271 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 160 zł
Numer oferty 449707X1053213797
Termin wpłaty wadium 29-08-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie km 442/24 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości, której położonej przy Gądecz 0, 86-022 Gądecz, dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Toruńska 64 a, Bydgoszcz, 85-023 Bydgoszcz) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:

Przedmiotem licytacji jest udział wielkości 1/5 w nieruchomości gruntowej niezabudowanej tj. działka ewidencyjna nr 55/9 o powierzchni łącznej 1271 m2, pełniąca funkcję drogi dojazdowej do sąsiednich nieruchomości ( nawierzchnia nieutwardzona). Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz działek niezabudowanych, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni utwardzonej asfaltem. Działka położona jest na obszarze nieobjętym MPZP. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Dobrcz, działka leży w granicach jednostki wielofunkcyjnej, nr 6. Szacowana nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej powiatowej o numerze 1507C. Dojazd do działki odbywa się drogą publiczną o nawierzchni utwardzonej asfaltem. Działka nr 55/9 obejmuje obszar gruntu o mocno wydłużonym kształcie. Przez teren nieruchomości przebiega sieć energetyczna oraz wodociągowa.

Nieruchomość można oglądać w następujących terminach:

Data oględzin Godziny oględzin
25.08.2025 10:00 - 10:30

Suma oszacowania wynosi 11 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 8 700,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 160,00 zł.

Przetarg rozpocznie się w dniu: 03.09.2025 o godzinie: 11.00 a zakończy się w dniu 10.09.2025 o godzinie: 11.00.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl oraz zgłoszenia na dwa dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli licytant licytuje we własnym imieniu lub na 5 dni przed terminem przetargu, jeżeli licytant bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, jak również wpłacenia rękojmi najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli jest obowiązek złożenia rękojmi. Licytant, który licytuje we własnym imieniu i nie ma obowiązku złożenia rękojmi, może przystąpić do przetargu aż do momentu jego zakończenia. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.