Wróć do listy

Mieczysławów, świętokrzyskie

40 145 zł
Działka 0.31 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 40 145 zł
Powierzchnia 0.31 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 353 zł
Numer oferty 448678X1050803879
Termin wpłaty wadium 16-09-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opatowie Jacek Machała na podstawie art. 867 k.p.c. w związku z art. 1013(6) k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 17.09.2025 r. o godz. 12:00 w kancelarii komornika mieszącej się pod adresem: ul. Kościuszki 2, 27-500 Opatów odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości położonej w miejscowości Mieczysławów, gm. Tarłów stanowiącej własność dłużnika opisanej jako: Nieruchomość gruntowa: działka o numerze 154 o łącznej pow. 0,3100 HA, posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sandomierzu nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 53 527,00 zł.
Cena wywołania wynosi trzy czwarte wartości szacunkowej tj. kwotę 40 145,25 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 8.00 do godz. 20.00 oraz przeglądać w kancelarii komornika protokół opisu i oszacowania.

Przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych. Rękojmię można wpłacić gotówką w kancelarii komornika lub na rachunek bankowy komornika 78 1020 2629 0000 9102 0397 2791 Bank PKO BP S.A.

Rękojmię złożoną przez licytanta, któremu udzielono przybicia, zatrzymuje się, pozostałym licytantom rękojmię zwraca się niezwłocznie.
Jeżeli nabywca nie wykonał w terminie warunków licytacji co do zapłaty ceny, traci rękojmię, a skutki przybicia wygasają. Z utraconej rękojmi pokrywa się koszty egzekucji związanej ze sprzedażą, a reszta wchodzi w skład sumy uzyskanej w egzekucji albo jeżeli egzekucja została umorzona jest przelewana na dochód Skarbu Państwa.

Historyczne ceny