Mokra Wieś, mazowieckie
Szczegóły
Opis
Zgodnie z zapisami planu działka ew. nr 228/24 położona jest na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem 14MUR1 – tereny zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem usług uciążliwych.
Szacowana działka ewidencyjna nr 228/26 położona jest na terenie, dla którego nie sporządzono miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Położona jest oznaczonym na rysunku planu symbolem R - tereny rolniczej przestrzeni produkcyjnej.
Cena wywoławcza przedmiotu konkursu ofert wynosi 51 800,00 zł (słownie: pięćdziesiąt jeden tysięcy osiemset złotych 00/100).
Oferty należy składać do dnia 25 lipca 2025 r. na adres: Lucrum Kancelaria Restrukturyzacyjna Robert Lasak, Biuro Obsługi Korespondencji, al. Beliny Prażmowskiego 14, 31-514 Kraków. Oferta wraz z wymaganymi elementami, które zostały zawarte w Regulaminie sprzedaży powinna być umieszczona w zamkniętej kopercie, którą należy umieścić w drugiej, większej kopercie. Każda z tych kopert powinna być zaadresowana do wskazanego syndyka wraz z podaniem sygnatury akt: WA2M/GUp-s/1325/2024 oraz dopiskiem: „NIE OTWIERAĆ – OFERTA W KONKRSIE OFERT w postępowaniu upadłościowym Tomasza Milczarek - udział 1/5 w nieruchomości rolnej w miejscowości Mokra Wieś” i zawierać dokładne oznaczenie składającego ofertę. Oferta, która wpłynęła do biura syndyka po terminie wskazanym w ogłoszeniu nie będzie rozpatrywana.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłacenie wadium w wysokości 5180,00 zł (słownie: pięć tysięcy sto osiemdziesiąt złotych 00/100). Wadium należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy masy upadłości nr PL 82 1050 1445 1000 0093 1548 1839, najpóźniej do dnia 25 lipca 2025 r. Za wpłacone w terminie uważa się wadium, które wpłynęło na rachunek do godz. 23:59.
Komisyjne otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 30 lipca 2025 r. o godzinie 12:00 w biurze syndyka przy ul. Farbiarskiej 31, 02-862 Warszawa przez syndyka w obecności jednego wybranego przez niego członka komisji oraz przybyłych oferentów. Jeśli zostanie złożona więcej niż jedna oferta spełniająca warunki Regulaminu, syndyk zarządza przeprowadzenie licytacji w formie ustnej wśród nie więcej niż trzech oferentów, którzy zaoferowali najwyższe ceny w ramach pisemnego konkursu ofert, a których oferty nie zostały odrzucone. Licytacja w formie ustnej odbędzie się bezpośrednio po otwarciu i rozpoznaniu przez syndyka ofert pisemnych.
Sprzedaż przedmiotowego składnika ma skutki sprzedaży egzekucyjnej. Art. 1013 kpc stosuje się.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie