Wróć do listy

Wieleń, wielkopolskie

68 667 zł
2 190 zł/m2
Mieszkanie 31,35 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-66%
Zakończona
-66%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 68 667 zł
Miasto Wieleń
Powierzchnia 31,35 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Pl. Powst. Wlkp. 1
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 300 zł
Numer oferty 445871X1044229885
Termin wpłaty wadium 01-09-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym  w Trzciance

Michał Sieja

Kancelaria Komornicza, RZEMIEŚLNICZA 7,  Czarnków,   64-700 Czarnków

tel. 672553074 / fax. 672553074

Sygnatura: Km 1767/21

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

 

Komornik Sądowy przy przy Sądzie Rejonowym w Trzciance Kancelaria Komornicza ne I w Czarnkowie Michał Sieja podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1767/21 w dniu: 04.09.2025 o godzinie: 11:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art.  9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości: 

- lokalu mieszkalnego położonego przy  pl. Powstanców Wlkp. 1/3, 64-730 Wieleń, dla którego Sąd Rejonowy w Trzciance VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z/s w Czarnkowie  (adres: ul.  Orłowskiego 1, Czarnków, 64-700 Czarnków)  prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość lokalowa, której właścicielem jest dłużnik xxx, dla której Sąd Rejonowy w Trzciance VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z/s w Czarnkowie prowadzi księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Lokal mieszkalny nr 3 zlokalizowany na pl. Powstańców Wielkopolskich 1 w Wieleniu, powiat czarnkowsko-trzcianecki, województwo wielkopolskie. Lokal usytuowany na I piętrze w budynku III kondygnacyjnym (kamienica – budynek powojenny). Lokal posiada powierzchnię użytkową 31,35 m2, na którą składają się: pokój pow. 15,84 m2, pokój pow. 7,67 m2, kuchnia pow. 5,61 m2 oraz łazienka pow. 2,23 m2.
Z własnością lokalu mieszkalnego związany jest udział w nieruchomości wspólnej- 3135/21852 części w gruncie oraz w częściach wspólnych budynku opisanych w KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość położona jest w strefie centralnej miasta, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz punktów handlowo-usługowych. Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej.

Suma oszacowania wynosi 103 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 68 667,00 zł.  

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 13:00 do godz. 13:30. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 10 300,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 03 2030 0045 1110 0000 0144 1180 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. 

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Uczestnictwo w przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl/  oraz przystąpienia do przetargu na dwa dni robocze przed jego rozpoczęciem. Licytant składa rękojmię najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, a jeżeli bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, to przedkłada dodatkowo swoje umocowanie. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu. 

Na podstawie art.  9864 §  2 kpc warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym. 

Licytacje wyżej wymienionych nieruchomości odbywają się w trybie elektronicznym i  zakończą się w dniu:  11.09.2025 o godzinie: 11:00. Na podstawie art. 9867po § 31 kpc, jeżeli w ciągu 5 minut przed planowanym terminem zakończenia przetargu zgłoszono postąpienie, termin ten ulega odroczeniu o 5 minut. Jeżeli w dodatkowym czasie zgłoszono dalsze postąpienie, termin zakończenia przetargu podlega każdorazowo odroczeniu o kolejne 5 minut, aż do momentu gdy ustaną postąpienia.