Wróć do listy

Budzieszowce, zachodniopomorskie

151 555 zł
Działka 0 ha 2 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 151 555 zł
Miasto Budzieszowce
Powierzchnia 0 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 20 207 zł
Numer oferty 444275X1040492053
Termin wpłaty wadium 11-08-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Goleniowie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 13/24 w dniu 12-08-2025 o godz. 13:45 pod adresem: Sąd Rejonowy w Goleniowie Wydział I Cywilny, ul. Kilińskiego 8, 72-100 Goleniów, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest r położonej przy Numer działki 47/1, 73 ,BUDZIESZOWCE, 72-130 Maszewo, dla której Sąd Rejonowy w Goleniowie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Konstytucji 3 Maja 45, Goleniów, 72-100 Goleniów) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 202 073,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 151 554,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 20 207,30 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Goleniowie ul. Konstytucji 3 Maja45, 72-100 Goleniów.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PEKAO II O. w Szczecinie 15 1240 3927 1111 0010 4883 8888.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.