Wróć do listy

Szczecin, zachodniopomorskie

52 692 zł
61 zł/m2
Mieszkanie 867,00 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-99%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 52 692 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 867,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Aleja Bohaterów Warszawy 99
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 7 904 zł
Numer oferty 444X1039851
Termin wpłaty wadium 14-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 79 038,00zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi     52 692,00zł.Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 7 903,80zł. Rękojmia może być złożona w gotówce bezpośrednio w  Kancelarii Komornika Sądowego  w Szczecinie przy Placu Stefana Batorego 3. Rękojmię można uiścić także na konto  komornika:Bank Zachodni WBK SA 59 1090 2268 0000 0001 2601 6758 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość po uprzednim uzgodnieniu z Komornikiem. Operat szacunkowy nieruchomości znajduje się do wglądu w Kancelarii Komorniczej w Szczecinie przy Placu Stefana Batorego 3. Na tydzień przed licytacją można przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w VI Wydziale Egzekucyjnym Sądu Rejonowego Szczecin - Centrum w Szczecinie. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności. Komornik Sądowy   Łukasz Pauch