Wróć do listy

Wolsztyn, wielkopolskie

271 340 zł
271 340 zł/m2
Mieszkanie 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 271 340 zł
Miasto Wolsztyn
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Żeromskiego 25
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 40 700 zł
Numer oferty 443998X1039843319
Termin wpłaty wadium 02-09-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wolsztynie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 970/22 w dniu 03-09-2025 o godz. 10:30 w budynku Sądu Rejonowego w Wolsztynie z siedzibą przy Mickiewicza 2, 64-200 Wolsztyn, odbędzie się druga licytacja:

- spółdzielczego lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest położonego przy ul. Żeromskiego 25/4, 64-200 Wolsztyn, dla którego Sąd Rejonowy w Wolsztynie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Poniatowskiego 5, Wolsztyn, 64-200 Wolsztyn) prowadzi księgę wieczystą o numerze ., wpisanego do rejestru lokali własnościowych: Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa "Zjednoczenie" pod numerem . (adres spółdzielni: ul. Słowackiego 18, Wolsztyn, 64-200 Wolsztyn).

Suma oszacowania wynosi 407 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 271 340,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 40 700,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Wolsztynie ul. Mickiewicza2, 64-200 Wolsztyn.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Santander Bank Polska O/ Wolsztyn 95 1090 1607 0000 0001 2096 2555.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Historyczne ceny