Wróć do listy

Maksymilianowo, kujawsko-pomorskie

230 000 zł
10 455 zł/m2
Obiekt 22,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 230 000 zł
Powierzchnia 22,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 23 000 zł
Numer oferty 443143X1037840909
Termin wpłaty wadium 05-08-2025 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Chełmża
Ogłasza II przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż zabudowanej nieruchomości stanowiącej zasób nieruchomości Gminy Chełmża

Maksymilianowo
gmina Osielsko
działka nr 310
zabudowana budynkiem niemieszkalnym
o pow. zabudowy 22,00 m2
XXXX/XXXXXXXX/X

W II przetargu ustalono wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej netto. Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 05 sierpnia 2025 r. w kasie Urzędu Gminy Chełmża, ul. Wodna 2 lub na konto Gminy Chełmża - PKO Chełmża Nr 26 1020 5011 0000 9002 0016 3857 (za datę wpłaty uznaje się datę wpływu wadium na konto Gminy Chełmża).

Historyczne ceny