Wróć do listy

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

522 900 zł
4 888 zł/m2
Mieszkanie 106,97 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-62%
Zakończona
-62%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 522 900 zł
Miasto Kołobrzeg
Powierzchnia 106,97 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Zapleczna 11c
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 74 700 zł
Numer oferty 442856X1037168755
Termin wpłaty wadium 19-08-2025 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kołobrzegu informuje o sprzedaży w drodze licytacji publicznej
nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny wraz z piwnicą, o łącznej powierzchni 122,41 m2 (lokal
mieszkalny dwupoziomowy, 4 pokojowy: 106,97 m2, piwnica 15,44 m2), na III kondygnacji budynku,
położonej w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 11c/6, dla której Sąd Rejonowy w Kołobrzegu V Wydział
Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, należącej do zobowiązanego,

Termin: 20 sierpnia 2025 roku, godz. 11:30
Miejsce: Urząd Skarbowy w Kołobrzegu ul. Armii Krajowej 2, pokój 314
Wartość szacunkowa nieruchomości: 747 000 zł
Cena wywołania: 522 900 zł
Wadium: 74 700 zł
Warunkiem przystąpienia do licytacji ruchomości jest wpłata wadium.
Wadium należy wpłacić na rachunek bankowy NBP O/O Szczecin na numer:
81 1010 1599 0176 5913 9120 0000.
W treści przelewu należy wpisać wadium oraz KO1L-00028958-7
Naczelnik Urzędu Skarbowego:
• uzna wadium za złożone, jeżeli wpłata zostanie uznana na rachunku organu egzekucyjnego
najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień licytacji (tj. 19 sierpnia 2025 roku),

Historyczne ceny