Wróć do listy

Firlus, kujawsko-pomorskie

41 250 zł
632 zł/m2
Mieszkanie 65,25 m2 3 pokoje Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 41 250 zł
Miasto Firlus
Powierzchnia 65,25 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 23
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 500 zł
Numer oferty 442471X1036267085
Termin wpłaty wadium 25-08-2025 Co to znaczy?

Opis

Kancelaria Komornicza w Chełmnie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 728/23 w dniu 26-08-2025 o godz. 11:30 w budynku Sądu Rejonowego w Chełmnie z siedzibą przy Toruńska 3, 86-200 Chełmno, sala 109, odbędzie się pierwsza licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy 23/1, 86-221 Firlus, dla której Sąd Rejonowy w Chełmnie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Toruńska 3, Chełmno, 86-200 Chełmno) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 55 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 41 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 5 500,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Chełmnie ul. Toruńska3, 86-200 Chełmno.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP o/Chełmno 50102050400000690200256164.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.