Wróć do listy

Malbork, pomorskie

1 592 201 zł
Działka 0.281 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 592 201 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 0.281 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Al. Armii Krajowej
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 150 000 zł
Numer oferty 440596X1031875835
Termin wpłaty wadium 14-08-2025 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA

ogłasza w dniu 18 sierpnia 2025 r. o godz. 10.00 trzeci ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, stanowiących własność Miasta Malborka



1. Opis nieruchomości

Nieruchomości gruntowe niezabudowane, położone w obrębie 14 miasta Malborka przy Al. Armii Krajowej, mające urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X

numer działki 388

Warunki nabycia nieruchomości:

Wadium w kwocie 150 000 zł (sto pięćdziesiąt tysięcy złotych) za działkę nr 388 płatne najpóźniej do 14 sierpnia 2025 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.