Lisów, śląskie
Szczegóły
Opis
I. nieruchomości rolnej zabudowanej, składającej się z działki nr 98 rolno-budowlanej, zabudowanej budynkiem gospodarczym i z działki rolnej nr 128, położonych w Lisewie gm. Promna, opisanych w księdze wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X,
1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest złożenie pisemnej oferty zakupu, zawierającej:
a. Ofertę kupna wybranych przez oferenta składników masy upadłości, którą należy dostarczyć pod adresem Sąd Rejonowy w Radomiu V Wydział Gospodarczy, ul. Warszawska 1, 26-610 Radom do 18 października 2019 r. Oferta wraz z wymaganymi dokumentami winna być umieszczona w zamkniętej kopercie, na której należy podać sygnaturę akt V GUp 44/15 i umieścić dane oferenta oraz dopisek: „Przetarg. Nie otwierać".
b. Dowód wpłaty wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranego/wybranych składników masy upadłości. Wadium należy wpłacić na konto masy upadłości:
ING Bank Śląski nr rachunku 77 1050 1793 1000 0090 3078 1067
z zaznaczeniem „wadium na przetarg".
W razie nieuiszczenia wadium oferta nie zostanie rozpatrzona.
2. Pisemna oferta - pod rygorem jej odrzucenia - powinna zawierać:
a. oznaczenie oferenta (imię, nazwisko i adres albo pełną nazwę i siedzibę, NIP),
b. podpis lub podpisy osób, umocowanych do reprezentacji oferenta i potwierdzenie należytej reprezentacji,
c. oświadczenie, że oferent zapoznał się z warunkami i regulaminem przetargu i akceptuje je bez zastrzeżeń,
d. oświadczenie, że oferent zapoznał się ze stanem faktycznym i prawnym przedmiotu przetargu, przyjmuje go bez zastrzeżeń i nie będzie z tego tytułu wnosić roszczeń w przyszłości,
e. ewentualną uchwałę wymaganą na podstawie art. 230 Kodeksu Spółek Handlowych,
f. dowód wpłaty wadium w wysokości 10% łącznej ceny wywoławczej wybranego/wybranych składników na konto masy upadłości,
g. zobowiązanie się oferenta do pokrycia wszelkich opłat, związanych z przeniesieniem prawa własności nieruchomości,
h. oferowaną cenę nabycia poszczególnych, wybranych składników oznaczoną kwotowo, nie niższą niż cena wywoławcza.
3. Otwarcie i rozpatrzenie ofert nastąpi na posiedzeniu jawnym 25 października 2019 r. o godzinie 10.00 w sali XI budynku sądu przy ulicy Warszawskiej 1.
4. Cena wywoławcza poszczególnych składników masy upadłości wynosi:
- nieruchomości rolnej zabudowanej, składającej się z działki nr 98 rolno-budowlanej, zabudowanej budynkiem gospodarczym i z działki rolnej nr 128 - 86.100,00 PLN,
- sadzarki do warzyw Checchi & Magli - 25.550,00 PLN,
- formownicy zagonów z rozwijarką folii Checchi & Magli - 18.200,00 PLN,
- agregatu uprawowego Expom Wicher - 6.930,00 PLN.
Ceny te stanowią 70% wartości oszacowania.
5. Wadium ulegnie przepadkowi, jeżeli uczestnik, który zaproponuje najwyższą cenę i jego oferta zostanie zatwierdzona przez Sędziego Komisarza, uchyli się od zawarcia umowy.
6. Zawarcie umowy sprzedaży nastąpi po uiszczeniu całej ceny, potwierdzonej na koncie bankowym masy upadłości, nie później niż w terminie trzech miesięcy od dnia zatwierdzenia wyboru oferty przez Sędziego Komisarza.
7. Dopuszcza się przeprowadzenie licytacji ustnej w przypadku, gdy kilku oferentów zaoferuje taką samą cenę lub zbliżoną cenę (jeżeli różnica w ofertach wynosi do 5% ceny wywoławczej). W przypadku licytacji ustnej wysokość postąpienia ustala syndyk.
8. Rękojmia za wady prawne i fizyczne przedmiotu sprzedaży zostaje wyłączona.
9. Syndyk zastrzega sobie - w każdym czasie i bez podania przyczyn - prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert lub unieważnienia przetargu w części lub w całości.
10. Regulamin przetargu oraz operat szacunkowy są udostępnione do wglądu w siedzibie Spółki pod adresem ul. Reymonta 46, 26-800 Białobrzegi oraz w aktach sprawy V GUp 44/15 w Sądzie Rejonowym w Radomiu V Wydziale Gospodarczym przy ul. Warszawskiej 1.
11. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu syndyka 602 245 924.
Więcej: http://www.komunikaty.pl/komunikaty/p/Nieruchomo%C5%9Bci/6620209/syndyk+masy+upadlosci+anlex+sp+z+oo+z+siedziba
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie