Wróć do listy

Bartniki, mazowieckie

248 000 zł
1 825 zł/m2
Mieszkanie 135,87 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 248 000 zł
Miasto Bartniki
Powierzchnia 135,87 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Miodowa 33
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 24 800 zł
Numer oferty 4372X10239227
Termin wpłaty wadium 21-04-2018 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENI E O P R Z E T AR G U US T N Y M W DR O D Z E P U B L I C Z NE J L I C Y T AC J I
NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Poczta Polska S.A oferuje do sprzedaży prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu oznaczonej w ewidencji gruntów nr 1018 o powierzchni 0,0877 ha, zabudowanej dwoma budynkami (usługowo- mieszkalnym oraz gospodarczym). Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Żyrardowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr XXXX/XXXXXXXX/X. Działka ogrodzona, graniczy z terenami prywatnymi. Na terenie działki znajduje się przyłącze wodno – kanalizacyjne, elektryczne napowietrzne oraz studnia kopana i nieczynny zbiornik na nieczystości płynne. Podjazd do budynku gospodarczego oraz dojście do części usługowej i mieszkalnej utwardzone zostało kostką betonową. Przed wejściem do części usługowej (od strony północno – wschodniej) znajduje się podjazd dla niepełnosprawnych. Budynek usługowo mieszkalny – pow. użytkowa 135,87 m² . Budynek gospodarczy – pow. użytkowa 49,35 m².
Wg wypisu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działka nr 1018 położona jest w Bolimowsko – Radziejowickim Obszarze Chronionego Krajobrazu w terenie zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i usług nieuciążliwych.

Cena wywoławcza netto: 248000,00 zł.
Minimalne postąpienie: 2500,00 zł.
Wadium: 24800,00 zł.

Przetarg w formie ustnej odbędzie się w siedzibie prowadzącego przetarg, w dniu 24.04.2018 roku, pok 615, VI p.

Wadium wnoszone w pieniądzu powinno być wpłacone nie później niż do dnia 21.04.2018 roku, przy czym jako termin wpłaty rozumiany jest termin uznania rachunku bankowego Poczty Polskiej S.A.

Wadium wnoszone w pieniądzu, w podanej wyżej kwocie należy wpłacić na rachunek bankowy: Bank Pocztowy S.A. w Bydgoszczy nr konta: 85 1320 0019 0099 0718 2000 0025, z dopiskiem na przelewie w rubryce tytułem: ”przetarg –
Bartniki ul. Miodowa 33”. Nieruchomość można oglądać po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym (kontakt: (58) 32-66-417; 502-012-367 do dnia 20.04.2018r.

Bliższe informacje o przedmiocie przetargu oraz procedurze przetargowej można uzyskać na stronie
http://nieruchomosci.poczta-polska.pl/

Historyczne ceny