Kamińsk, warmińsko-mazurskie
Szczegóły
Opis
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości :
gruntowej niezabudowanej, obręb Kamińsk (0018) składającej się z działki numer 11/90 o powierzchni 0,0036 ha (Bp), księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X. Cena wywoławcza 3.600 zł, wadium 720 zł
Pierwszy przetarg na sprzedaż nieruchomości odbędzie się w dniu 30 czerwca 2025 roku o godz. 1000 (poniedziałek) w sali posiedzeń numer 2 Urzędu Gminy Górowo Iławeckie, przy ulicy Kościuszki 17. Ostateczna cena nieruchomości zostanie ustalona w drodze przetargu.
Osoby przystępujące do przetargu winny wpłacić wadium w pieniądzu, w wysokości podanej w niniejszym ogłoszeniu. Termin wpłacenia wadium został ustalony do dnia 26 czerwca 2025 roku na rachunek bankowy Gminy Górowo Iławeckie, w Banku Spółdzielczym w Bartoszycach Oddział w Górowie Iławeckim nr 18 8855 0004 2003 0013 0015 0005. Wadium wpłacone przelewem winno znajdować się w dniu 26 czerwca 2025 roku na koncie Gminy Górowo Iławeckie. Na dowodzie wpłaty należy zaznaczyć odpowiednio: „wadium na (należy wpisać odpowiednio wybraną nieruchomość)”.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie