Grzegorzówka, podkarpackie
Szczegóły
Opis
26 czerwca 2025 r. o godz. 13:00 w trybie uproszczonym rozpocznie się :
D R U G A L I C Y T A C J A
nieruchomości wpisanej do księgi wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej w VII Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Rzeszowie przeznaczonej na cele rolne położonej w miejscowości Grzegorzówka, gm. Hyżne , pow. rzeszowski składającej się z działki będącej przedmiotem licytacji ;
1) działka nr 250 o pow. 0,46 ha - cena oszacowania wynosi 92 690,00 zł
( oznaczenie użytku LsIV /0,03 ha/ - cena wywołania wynosi 46 345,00 zł
PsIV /0,08 ha/ , RIIIb /0,16 ha/ - wymagana rękojmia wynosi 9 269,00 zł
RIVa /0,19 ha/ )
Przetarg nieruchomości odbędzie się drogą elektroniczną - za pośrednictwem serwisu Krajowej Rady Komorniczej w Warszawie https://e-licytacje.komornik.pl
Przetarg zakończy się w dniu 3 lipca 2025 r. o godz. 14:00
Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania
- 9 269,00 zł na rachunek bankowy komornika najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. tj. 24-06-2025 r. .
Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.
Pouczenie:
Obowiązkowym elementem umożliwiającym uczestnictwo w e-licytacji jest rejestracja na portalu e-licytacje.komornik.pl oraz dołączenie (!!!) do licytacji !
Instrukcja użytkownika e-licytacji jest dostępna pod adresem https://e-licytacje.komornik.pl/images/instrukcja-v1.4.pdf
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie