Malbork, pomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza w dniu 22 lipca 2025 r. o godz. 10.00 pierwszy pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w obrębie 3 miasta Malborka przy ul. Głównej:
2. Warunki nabycia nieruchomości
Wadium w kwocie 800 000 zł (osiemset tysięcy złotych) płatne w terminie do 16 lipca 2025 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone PKO BP SA Nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Wpłacone wadium zalicza się na poczet ceny sprzedaży.
Oferty należy składać w zamkniętych kopertach w Sekretariacie Burmistrza Miasta Malborka w terminie do 17 lipca 2025 r.
3. Dodatkowe informacje
Część jawna przetargu, na której nastąpi komisyjne otwarcie kopert z ofertami odbędzie się w dniu 22 lipca 2025 r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miasta Malborka Pl. Słowiański 5, sala nr 232.
O terminie i miejscu części niejawnej przetargu oferenci zostaną poinformowani w części jawnej przetargu.
O przewidywanym terminie zamknięcia przetargu oferenci zostaną poinformowani w części jawnej przetargu.
Burmistrzowi Miasta Malborka przysługuje prawo zamknięcia przetargu bez wybrania którejkolwiek z ofert.
Burmistrz Miasta Malborka zastrzega sobie prawo odwołania przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie