Wróć do listy

Marcinkowo, warmińsko-mazurskie

244 388 zł
4 801 zł/m2
Mieszkanie 50,90 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 244 388 zł
Miasto Marcinkowo
Powierzchnia 50,90 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 17
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 32 585 zł
Numer oferty 432365X1012598833
Termin wpłaty wadium 23-05-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Mariusz Chwatko na podstawie przepisu art. 9864 § 3 Kodeksu postępowania cywilnego podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28-05-2025r. o godz. 09:00 Przetarg odbywa się w drodze licytacji elektronicznej i zakończy się w dniu 04-06-2025 r. o godzinie: 09:00

Na portalu: https://e-licytacje.komornik.pl/ rozpocznie się pierwsza licytacja niżej oznaczonych nieruchomości:

lokalu użytkowego stanowiącego lokal niemieszkalny o pow. 50,90 m2 należącego do dłużnika:J j położonego: 11-030 Purda, Marcinkowo 17, dla którego Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X]

lokalu użytkowego stanowiącego lokal niemieszkalny o pow. 48,70 m2 należącego do dłużnika:J położonego: 11-030 Purda, Marcinkowo 17, dla którego Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystychprowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X [NKW XXXX/XXXXXXXX/X]

Powyższe nieruchomości stanowią całość gospodarczą i będą licytowane łącznie.

Suma oszacowania wynosi325 850,00zł, zaś cena wywołania jest równa3/4 sumy oszacowania i wynosi 244 387,50zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest