Wróć do listy

Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie

235 000 zł
2 777 zł/m2
Mieszkanie 84,63 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-48%
Zakończona
-48%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 235 000 zł
Powierzchnia 84,63 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Kolejowa 16
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 23 500 zł
Numer oferty 431186X1009837615
Termin wpłaty wadium 06-06-2025 Co to znaczy?

Opis

Lokal mieszkalny - Grodzisk Wielkopolski ul. Kolejowa 16/1
Parametr
Pow. budynku / działki [m2] 84.63 / 1095.00
Cena 235000 PLN
Miejscowość Grodzisk Wielkopolski, woj. wielkopolskie
Data publikacji 2025-05-05
Termin przetargu pisemnego 2025-06-11
Termin składania ofert 2025-06-09
Termin wpłaty wadium 2025-06-06

Historyczne ceny