Wróć do listy

Pęklewo, warmińsko-mazurskie

64 700 zł
Działka 0.0935 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 64 700 zł
Miasto Pęklewo
Powierzchnia 0.0935 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 500 zł
Numer oferty 430875X1009109253
Termin wpłaty wadium 27-05-2025 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Tolkmicka
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, działek:


Opis nieruchomości - działki nr 440/5:
1. Działka niezabudowana nr 440/5 ma pow. 0,0935 ha, objęta KW XXXX/XXXXXXXX/X.
2. W ewidencji gruntów oznaczono ją w całości użytkiem „B” jako tereny mieszkaniowe.
Nieruchomość ma kształt wieloboku. Działka położona jest na zboczu wzniesienia, teren lekko
pochylony i opada w kierunku północnym.


Przetarg odbędzie się dnia 30 maja 2025 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Tolkmicku przy ul.
Plac Wolności 3, I piętro - sala konferencyjna.

Wadium na każdą z działek płatne w pieniądzu najpóźniej do dnia 27 maja 2025 r. na konto Urzędu
Miasta i Gminy w Tolkmicku Nr 25 1160 2202 0000 0005 5971 1597 z podaniem numeru działki,
na którą wpłacane jest wadium. Za datę wpłaty wadium uważa się datę zaksięgowania środków na
koncie bankowym Urzędu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.