Wróć do listy

Kazimierza Wielka, świętokrzyskie

23 250 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 23 250 zł
Powierzchnia 0 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 100 zł
Numer oferty 429932X1006900747
Termin wpłaty wadium 13-06-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju Łukasz Jakubczyk podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 41/24 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy brak brak, 28-500 Kazimierza Wielka, dla której Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej (adres: ul. Kościuszki 3, Kazimierza Wielka, 28-100 Kazimierza Wielka) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Działka o nr ewid. 1577/2 jest niezabudowana, użytkowana rolniczo, posiada księgę wieczystą prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Busku-Zdroju VIII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Kazimierzy Wielkiej nr XXXX/XXXXXXXX/X. Teren działki ze spadkiem w kierunku wschodnim. W sąsiedztwie działki użytkowane rolniczo, w dalszym sąsiedztwie zabudowa magazynowa. Dojazd do działki drogą wojewódzka o nawierzchni z asfaltu nr ewid. 1577/1. Działka o szerokości 9,57m2, kształt działki wąski prostokąt. Działka o nr ewid. 1627 jest niezabudowana, użytkowana rolniczo. Teren działki względnie równy. W sąsiedztwie działki użytkowane rolniczo. Dojazd do działki przez działkę sąsiednią. Działka o szerokości 9,20m2, kształt działki wąski prostokąt. Nieruchomości stanowiącej współwłasność Krzysztofa Wilka, Joanna Wiktoria Piwudzka, Aneta Weronika Sosnowska, Andrzej Wilk, Jolanta Barbara Wilk, Krzysztof Wilk, Mariusz Wilk, Robert Wilk. Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Kazimierza Wielka zatwierdzony uchwałą nr XXXVI/196/2020 z dnia 2020-04-23, działka o nr ewid 1577/2 położona jest częściowo na terenie oznaczonym jako G7, G8- co oznacza teren zabudowy działalności gospodarczej, magazynów i składów oraz na terenie ZŁ – teren zieleni łąkowej, działka oznaczona nr 1627 położona jest na terenie zieleni łąkowej. Działki o nr ewid. 1577/2 i 1627 są razem zagospodarowane tworzą jedna całość gospodarcza, więc wyceniono je razem.

Suma oszacowania wynosi 31 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 23 250,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 12:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 3 100,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 59249000050000460046082124 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.