Wróć do listy

Kraszewo Falki, mazowieckie

110 325 zł
751 zł/m2
Dom 147,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 110 325 zł
Powierzchnia 147,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica 28
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 14 710 zł
Numer oferty 429909X1006846881
Termin wpłaty wadium 07-05-2025 Co to znaczy?

Opis

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W PLOŃSKU podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Kms 242/23 w dniu: 12.05.2025 o godzinie: 09:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy 28,Kraszewo Falki, 09-140 Raciąż, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Płońsku (adres: ul. ul.Sienkiewicza 9a, Płońsk, 09-100 Płońsk) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów jako dziaa nr 182/2 o obszarze 0,5617ha położonej pod adresem: 09-140 Raciąż, Kraszewo Falki , dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Płońsku prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X , zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 147 m2, będącej własnością dłużnika:xxxx Zgodnie ze SUiKZP gminy Raciąż nieruchomość położona na terenie obrębu Kraszewo Falki, zlokalizowana jest w części na obszarach rolnictwa ekstensywnego na glebach słabych o ekologicznym i ograniczonym charakterze rolnictwa, ze specjalizacją w kierunku hodowlanym oraz w części na obszarach rolnictwa intensywnego na glebach średniej jakości i dobrych, o przewadze roślinnym kierunku produkcji

Suma oszacowania wynosi 147 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 110 325,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 14 710,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 08 1020 1592 0000 2902 0054 3660 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Historyczne ceny