Wróć do listy

Odporyszów, małopolskie

4 772 zł
Działka 0.05 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 4 772 zł
Miasto Odporyszów
Powierzchnia 0.05 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 636 zł
Numer oferty 427986X1002343215
Termin wpłaty wadium 22-05-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Tarnowskiej na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Gkm 66/24 w dniu 23-05-2025 o godz. 14:00 w budynku Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej z siedzibą przy Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, sala nr 213, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest h położonej przy 0,Odporyszów, 33-240 Żabno, dla której Sąd Rejonowy (adres: ul. Jakuba Bojki 2, Dąbrowa Tarnowska, 33-200 Dąbrowa Tarnowska) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
udział 1/4 części w działce nr 651 o pow. 0,05 ha - niezabudowana

Suma oszacowania wynosi 6 363,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 4 772,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 636,30 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:30. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Jakuba Bojki2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Historyczne ceny