Wróć do listy

Zalipie, małopolskie

674 957 zł
1 737 zł/m2
Obiekt 388,48 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 674 957 zł
Miasto Zalipie
Powierzchnia 388,48 m2
Województwo małopolskie
Ulica 118
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 89 994 zł
Numer oferty 426137X998012857
Termin wpłaty wadium 14-05-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Tarnowskiej na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 31/24 i inne w dniu 15-05-2025 o godz. 08:15 w budynku Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej z siedzibą przy Jakuba Bojki 2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska, sala 124, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy 118,Zalipie, 33-210 Olesno, dla której Sąd Rejonowy (adres: ul. Jakuba Bojki 2, Dąbrowa Tarnowska, 33-200 Dąbrowa Tarnowska) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
działka nr 695 o pow. 0,1877 ha , zabudowana murowanym budynkiem warsztatu samochodowego w trakcie budowy o pow. użytkowej 388,48 m2 oraz murowanym budynkiem usługowym o pow. użytkowej 37,96 m2 , objęta księgą wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X , oszacowana na kwotę: 899.942,00 zł. brutto.

Suma oszacowania wynosi 899 942,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 674 956,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 89 994,20 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:30. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Dąbrowie Tarnowskiej ul. Jakuba Bojki2, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

- nieruchomości, której właścicielem jest Boduch Janusz położonej przy 0,Zalipie, 33-210 Olesno, dla której Sąd Rejonowy (adres: ul. Jakuba Bojki 2, Dąbrowa Tarnowska, 33-200 Dąbrowa Tarnowska) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
działka nr 696 o pow. 0,18 ha , niezabudowana, klasa gruntu RIIIb,

Suma oszacowania wynosi 68 870,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 51 652,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 6 887,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP S.A. II O/TARNÓW 03 1020 4955 0000 7802 0055 1481.

Historyczne ceny