Wróć do listy

Bolesławów, dolnośląskie

30 000 zł
824 zł/m2
Mieszkanie 36,40 m2 Kawalerka Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 30 000 zł
Miasto Bolesławów
Powierzchnia 36,40 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica 19
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 500 zł
Numer oferty 42603X99776229
Termin wpłaty wadium 07-10-2019 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Stronia Śląskiego ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż n/w lokalu mieszkalnego stanowiącego własność Gminy Stronie Sląskie:

Opis lokalu: pokój 23,00 m2, kuchnia: 9,2 m2, łazienka z WC: 4,2 m2 +komórka gospodarcza: 7,00m2. Lokal znajduje się w budynku mieszkalnym,
jednoklatkowym, dwukondygnacyjnym z poddaszem mieszkalnym. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej pod koniec XIX w. Lokal mieszkalny usytuowany na parterze. Wyposażony jest w instalacje: wodociągową, energii elektrycznej, kanalizacyjną, ogrzewanie c.o. etażowe (indywidualne). Standard
wyposażenia i wykończenia: niski.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu z dopiskiem ,,Przetarg-lokal ...." przelewem najpóźniej do dnia 07 października 2019 r. na konto Gminy Stronie Śląskie - Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Strzelinie O/Stronie Śląskie 10 95880004 0000 1850 2000 0020 - za terminową wpłatę uznaje się datę wpływu na konto Gminy. 3. Wadium wpłacone przez Oferenta, który wygra przetarg zaliczone zostanie na poczet ceny nabycia, a w przypadku uchylenia się Oferenta od zawarcia umowy sprzedaży, wadium przepada na rzecz Sprzedającego. 4.Oferentowi, który nie wygra przetargu, wadium zostanie zwrócone niezwłocznie jednak nie później niż przed upływem trzech dni od dnia zamknięcia przetargu.