Wróć do listy

Stary Wielisław, dolnośląskie

13 550 zł
Działka 1.3918 ha Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 13 550 zł
Powierzchnia 1.3918 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 807 zł
Numer oferty 425879X997408621
Termin wpłaty wadium 23-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kłodzku Anna Kłubowicz na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 8/22 w dniu 24-04-2025 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Kłodzku z siedzibą przy Bohaterów Getta 15, 57-300 Kłodzko, sala 318, odbędzie się pierwsza licytacja:


- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Stary Wielisław 0, 57-313 Stary Wielisław, dla której Sąd Rejonowy w Kłodzku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Bohaterów Getta 15, Kłodzko, 57-300 Kłodzko) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona: 57-313 Stary Wielisław, Stary Wielisław, dla której Sąd Rejonowy w Kłodzku V Wydział Ksiąg Wieczystych w Kłodzku prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X, będąca własnością w udziale 1/6 cz. - stanowiąca drogę rolną. Nieruchomość gruntowa niezabudowana składająca się z działki nr 913/38, jedn. ewid. Kłodzko - gmina, Stary Wielisław, obręb Stary Wielisław o pow. 1.3918ha. Zgodnie z ustaleniami mpzp nieruchomość położona jest na terenie przeznaczonym w części pod RP (użytki rolne). Na obszarze nieruchomości wstąpują następujące użytki gruntowe RIIIa - grunty orne (0,5592ha), RIIIb - grunty orne (0,4362ha), W-RIIIa - grunty pod rowami (0,2432ha), RIVa - grunty orne (0,1532ha). Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 108.400,00 zł. w tym udział 1/6 cz. należący do w kwocie 18.066,67zł.

Suma oszacowania wynosi 18 066,67 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 13 550,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 806,67 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Kłodzku ul. Bohaterów Getta 15, 57-300 Kłodzko.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BNP Paribas Bank Polska SA 03 1600 1462 1823 0341 4000 0001.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.