Wróć do listy

Charzyny, mazowieckie

33 525 zł
Działka 0.98 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 33 525 zł
Miasto Charzyny
Powierzchnia 0.98 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 470 zł
Numer oferty 425578X996703679
Termin wpłaty wadium 08-05-2025 Co to znaczy?

Opis

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W PLOŃSKU na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 183/20 w dniu 09-05-2025 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Płońsku z siedzibą przy Sienkiewicza 9A, 09-100 Płońsk, odbędzie się pierwsza licytacja:

nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Charzyny, 09-140 Raciąż, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Płońsku (adres: ul. ul.Sienkiewicza 9a, Płońsk, 09-100 Płońsk) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 44 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 33 525,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 4 470,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Płońsku ul. Sienkiewicza9A, 09-100 Płońsk.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP 08 1020 1592 0000 2902 0054 3660.

Historyczne ceny