Legnica, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza przetarg ustny nieograniczony dotyczący sprzedaży nieruchomości położonej
w Legnicy przy ul. Spokojnej 21A.
Przedmiotem oferty przetargowej jest nw. nieruchomość położona w Legnicy przy
ul. Spokojnej 21A, obręb Górka, działka nr: 153/12 o pow. 0,6484 ha.
KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza 800.000,00 zł (+ pod. VAT). Wadium 160.000,00 zł.
Zainteresowani winni wpłacić wadium w wysokości 160.000,00 zł do 29.05.2025 r.
na konto: Bank PKO -S.A. I Oddział w Legnicy nr 20124014731111000025212109
Przetarg odbędzie się 02.06.2025 r. o godz.11.30 w CWM Legnica ul. Rynek 19
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie