Wróć do listy

Mikołów, śląskie

1 190 250 zł
1 190 250 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 190 250 zł
Miasto Mikołów
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Przyjaciół
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 158 700 zł
Numer oferty 423782X992497447
Termin wpłaty wadium 23-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie Grzegorz Sokół na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 274/24 w dniu 24-04-2025 o godz. 13:30 w budynku Sądu Rejonowego w Mikołowie z siedzibą przy Wyszyńskiego 12, 43-190 Mikołów, sala 15, odbędzie się pierwsza licytacja:


- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Przyjaciół , 43-190 Mikołów, dla której SĄD REJONOWY MIKOŁÓW V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , Mikołów , 43-190 MIKOŁÓW) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka nr 2484/85 jest nieogrodzona, w niewielkim fragmencie zabudowana budynkiem garażowym przy hali po byłej fermie kurzej, w północnej części utwardzona- urządzony dojazd do działki 2383/85 do budynku mieszkalnego, w pozostałej części zadarniona. Działka 2483/85 jest nieogrodzona, zabudowana budynkiem hali po byłej fermie kurzej, w części północnej fragment działki stanowi dojazd do działek nr 2484/85 i 2383/85 Budynek hali: budynek parterowy, wolnostający, niepodpiwniczony, w dniu wyceny nieużytkowany, wcześniej użytkowany jako ferma chowu drobiu. Budynek w kształcie litery "U", wybudowany w technologii tradycyjnej. Składa się z dwóch hal, ściany hal konstrukcji tradycyjnej, dach konstrukcji drewnianej, ocieplony, kryty eternitem. Posadzki betonowe. Instalacje w budynku: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania kotłownia na paliwo stałe, grzejniki z rur stalowych. Powierzchnia zabudowy zgodnie z kartoteką budynków: 1692,00 m2. Powierzchnia użytkowa zgodnie z pomiarem wykonanym przez biegłego : 1580,88m2 razem z budynkiem garażowym.

Suma oszacowania wynosi 1 587 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 190 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 158 700,00 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Mikołowie ul. Wyszyńskiego12, 43-190 Mikołow.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: INGBSK O. w Mikołowie ul.Karola Miarki 20 29 1050 1634 1000 0007 0177 2717.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.