Wróć do listy

Zdziłowice Czwarte, Zdziłowice Czwarte

250 020 zł
2 057 zł/m2
Dom 121,55 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 250 020 zł
Powierzchnia 121,55 m2
Województwo lubelskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 33 336 zł
Numer oferty 423765X992457633
Termin wpłaty wadium 15-06-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Janowie Lubelskim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 22/24 w dniu 16-06-2025 o godz. 13:00 w budynku Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim z siedzibą przy Zamoyskiego 94, 23-300 Janów Lubelski, sala 1, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielami są położonej przy Zdziłowice Czwarte ., 23-302 Godziszów, dla której Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Zamoyskiego 94, Janów Lubelski, 23-300 Janów Lubelski) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
licytacja dotyczy: - działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym o numerze ewid.: 1163 o powierzchni 0,2501 ha (tereny mieszkaniowe B o pow. 0,0311 ha oraz grunty orne klasy RIIIa o pow. 0,2190 ha; budynek mieszkalny o pow. użytkowej 121,55 m2 i pow. zabudowy 98,00 m2 jest w trakcie realizacji wybudowany w oparciu o projekt "Dom w Asparagusach I", stan zamknięty, wewnątrz posadzki i tynki). Suma oszacowania w/w działki to kwota 329.000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 246.750,00 zł, rękojmia wynosi 32.900,00 zł - działki gruntowej o numerze ewid.: 966 o powierzchni 0,0912 ha ( grunty orne klasy RIIIa). Suma oszacowania w/w działki to kwota 4.360,00 zł, zaś cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 3.270,00 zł, rękojmia wynosi 436,00 zł . Licytant przystępujący do przetargu poszczególnych działek ewidencyjnych obcjętych księgą wieczystą nr KW XXXX/XXXXXXXX/X powinien uiścić rękojmię w stosownej kwocie podanej odpowiednio jak powyżej - w gotówce w kancelarii komornika lub na konto komornika :Bank Polska Kasa Opieki SA I O. w Janowie Lubelskim 19 12402757 1111 0000 4006 6251 - najpóźniej w dniu roboczym poprzedzającym przetarg.

Suma oszacowania wynosi 333 360,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 250 020,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 33 336,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 12:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim ul. Zamoyskiego94, 23-300 Janów Lubelski.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Bank Pekao S.A. 19 1240 2757 1111 0000 4006 6251.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Historyczne ceny