Wróć do listy

Chotcza Górna, mazowieckie

9 450 zł
136 zł/m2
Dom 69,30 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 9 450 zł
Powierzchnia 69,30 m2
Województwo mazowieckie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 1 000 zł
Numer oferty 423651X992190645
Termin wpłaty wadium 21-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Monitor 59/2025, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 14872

Syndyk masy upadłośc , jako osoby
fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej,
sprzeda z wolnej ręki wynoszący 1/4 części udział w prawie własności nieruchomości położonych w miejscowości Chotcza Górna:

działki ewidencyjnej nr 936/2, AM-1, obręb Chotcza Górna, gmina Chotcza, powiat lipski, o powierzchni 800 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 69,30 m2, wyodrębnionej z działki nr 936, dla której Sąd Rejonowy w Lipsku, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X, za cenę nie mniejszą niż 70% wartości oszacowania, to jest 9.450,00 zł, wadium wynosi 1.000 zł.

Warunkiem udziału w przetargu jest:
1. Przesłanie pisemnej oferty w terminie do dnia 21 kwietnia 2025 r., na adres: BIURO SYNDYKA Janusz Kaczkowski, skrytka pocztowa 1199, 53-675 Wrocław 44, z dopiskiem na kopercie „PRZETARG”.
2. Wpłata wadium do dnia 21 kwietnia 2025 r., na rachunek masy upadłości w PKO BP S.A. numer 58 1020 4900 0000 8002 3383 0429.