Wróć do listy

Fałków, świętokrzyskie

64 418 zł
807 zł/m2
Mieszkanie 79,85 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 64 418 zł
Miasto Fałków
Powierzchnia 79,85 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Zamkowa 8
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 589 zł
Numer oferty 423X990669
Termin wpłaty wadium 26-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 85 890,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 64 417,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 8 589,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi do dnia poprzedzającego dzień licytacji. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Kielcach 04 1020 2629 0000 9402 0255 0598. do dnia poprzedzającego dzień licytacji.

Historyczne ceny