Piastów, mazowieckie
Szczegóły
Opis
w siedzibie Urzędu Miejskiego w Piastowie, przy ul. 11 Listopada 8, klatka A, pok. nr 6,
pierwszy ustny przetarg nieograniczony na zbycie niezabudowanej nieruchomości
gruntowej stanowiącej działkę ew. nr 6, o powierzchni 0,0923 ha, z obrębu 02 położnej
w Piastowie przy ul. Błońskiej.
Cena wywoławcza wynosi: 560 000,00 zł (słownie złotych: pięćset sześćdziesiąt tysięcy złotych
00/100). Do ceny uzyskanej w wyniku przetargu zostanie doliczony 23% podatek VAT.
W przetargu mogą brać udział polskie osoby prawne i fizyczne, cudzoziemcy w rozumieniu
ustawy z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców (t.j. Dz. U.
z 2017 r. poz. 2278).
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1. wpłata wadium w wysokości 30 000,00 zł (słownie złotych: trzydzieści tysięcy złotych
i 00/100) w terminie do 21 maja 2025 r. (w tym dniu środki pieniężne winny znaleźć się
na koncie gminy) przelewem na konto 92 1240 5497 1111 0010 7489 5048 w tytule
wpisując: wadium na przetarg - działka nr 6 obr. 02.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie