Biskupiec, warmińsko-mazurskie
Szczegóły
Opis
informuję o sprzedaży w drodze licytacji publicznej udziału 3012/5204 w lokalu niemieszkalnym o powierzchni 52,04 m² położonym w Biskupcu przy ul. Warszawskiej 16/1. Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Biskupcu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Z prawem własności lokalu związany jest udział 5204/16264 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo własności działki nr 255/7 w obrębie geodezyjnym nr 4 położonej w Biskupcu oraz części budynku i urządzeń, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Dla nieruchomości gruntowej Sąd Rejonowy w Biskupcu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Biskupca, zatwierdzonym uchwałą Rady Miasta Biskupiec nr XXX/211/05 z dnia 16.06.2005 r. działka nr 255/7 jest oznaczona jako tereny usług – nieuciążliwych z dopuszczeniem rzemiosła oraz przetwórstwa rolno – spożywczego (symbol U-3).
Egzekucja prowadzona jest do udziału należącego do x
Termin
27.05.2025 r., godz. 13:00
Miejsce
10-950 Olsztyn, ul. Al. M. J. Piłsudskiego 59, pokój 316
Wartość szacunkowa udziału 3012/5204 w nieruchomości
109 390,00 zł
Cena wywołania
82 042,50 zł
Wadium
10 939,00 zł
Warunkiem przystąpienia do licytacji nieruchomości jest wpłata wadium.
Wadium proszę wpłacić na rachunek bankowy organu egzekucyjnego Urzędu Skarbowego w Olsztynie 61101013970055001391200000.W treści przelewu proszę zamieścić: wadium inr KWXXXX/XXXXXXXX/X.
Wadium uznam za złożone, jeżeli wpłata zostanie uznana na naszym rachunku najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień licytacji.
Zatrzymam wadium złożone przez licytanta, któremu udzielimy przybicia.
Pozostałym licytantom zwrócę wadium nie później niż w terminie 7 dni roboczych od dnia licytacji.
Nabywca, który nie wykonał w terminie warunków licytacyjnych co do zapłaty ceny, traci wadium.
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie